Error 20001

In jos

Error 20001

Mesaj Scris de Alynutzul la data de Lun Iul 28, 2014 12:33 am

M-am apucat de metin2 ro si am vrut sa bag si eu hack sa fac level 30 mai repede, dar cand instalez hack`ul Metin2 MOD_PL apoi dau la START imi apare cacatul ala de eroare. Spuneti`mi ce trebuie sa fac si ce are? Daca stiti un hack de crescut mai bun dati`mi link de download, apropo fara virusi daca se poate. Deci vreau sa stiu ce are de imi da eroarea aia, metin2ro chiar are anti orice hack?
Alynutzul
Membru
Membru

Taur
Data nasterii : 11/05/1997
Data de inscriere : 28/07/2014
Varsta : 20

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Error 20001

Mesaj Scris de DaaRa la data de Lun Iul 28, 2014 5:38 am

Alynutzul a scris:M-am apucat de metin2 ro si am vrut sa bag si eu hack sa fac level 30 mai repede, dar cand instalez hack`ul Metin2 MOD_PL apoi dau la START imi apare cacatul ala de eroare. Spuneti`mi ce trebuie sa fac si ce are? Daca stiti un hack de crescut mai bun dati`mi link de download, apropo fara virusi daca se poate. Deci vreau sa stiu ce are de imi da eroarea aia, metin2ro chiar are anti orice hack?
nu nu are "anti orice hack"! ai descarcat ultima versiune de la metin2mod?  ultima e cea din 24.07!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
DaaRa
Moderator
Moderator

Sex : masculin
Varsator
Data nasterii : 13/02/1996
Data de inscriere : 30/09/2013
Varsta : 22
Localizare : Romanika
Joburi/Distractii : Tot cei posibil ;)
Stare de spirit : Fun !!! ;)

Vezi profilul utilizatorului http://metin2rohacks.wikiforum.ro/